Doradztwo techniczne

Oferujemy kompleksowe rozwiązania

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy. Pomożemy Ci zaprojektować odpowiedni proces w oparciu o Twoje potrzeby. Zatroszczymy się o poprawną i niezawodną obróbkę powierzchni, abyś Ty mógł się skupić na rozwoju własnej działalności.

Dobór technologii

Zespół doradców w Poltech Engineering pomaga w doborze technologii odróbki powierzchni, doborze materiałów do jej obróbki oraz w połączeniu proponowanych rozwiązań w całe linie technologiczne. Dobieramy procesy i materiały pod kątem uzyskania zakładanych właściwości fizycznych powierzchni jak również dostarczamy technologię odtłuszczania powierzchni połączoną z procesem śrutowania.

Masz problem z powłoką lakierniczą prześlij nam jej zdjęcie, a my znajdziemy rozwiązanie!

Dobór urządzeń

Zespół doradców w Poltech Engineering pomaga w doborze śrutownic, które spełniają oczekiwania klientów w wielu zakresach:
Różnorodność wymiarów gabarytowych czyszczonych detali.
Różnorodność materiałów, z jakich są detale.
Różne grubości ścianek detali.
Założonych kosztów procesu.
Założonych wydajności.

Masz zróżnicowaną produkcję – prześlij zdjęcia, my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Robotyzacja procesu przygotowania powierzchni

Poltech Engineering oferuje dostawę urządzeń zrobotyzowanych do obróbki powierzchni, jak również robotyzację istniejących urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej.

Masz powtarzalną produkcję i wymagające detale w zakresie obróbki strumieniowo ściernej. Zadzwoń, a my zapewnimy powtarzalność procesu i wzrost wydajności.

Optymalizacja procesu przygotowania powierzchni

Poltech Engineering prowadzi przebudowy istniejących urządzeń aplikując w ich nowoczesne energooszczędne rozwiązania, pozwalające na redukcję kosztów procesu śrutowania.
Wymiana turbin na nowoczesne turbiny S-Blaster pozwala na redukcję kosztów energii  nawet do 40%.
Wymiana filtrów powietrza na FP-Poltech zmniejsza koszty filtracji powietrza oraz znacząco redukuje zapylenie na halach produkcyjnych.

Sądzisz, że koszty śrutowania są u Ciebie zbyt wysokie, zaproś nas na bezpłatną konsultację. Podpowiemy, jak je zredukować.

Śrutownica komorowa Poltech Engineering

Skontaktuj się ze specjalistą

Technologia odtłuszczania

Poltech Engineering jest wyłącznym dystrybutorem technologii PantaTec w Polsce.