Śrutownice zawieszkowe przelotowe

V-Blaster

Śrutownice zawieszkowe przelotowe  V-Blaster z turbinami S-Blaster  są urządzeniami przeznaczonymi do czyszczenia detali o skomplikowanych kształtach i bardzo różnorodnych wymiarach. Stosowane są najczęściej w końcowych etapach produkcji do ostatecznego  przygotowania powierzchni pod powłoki ochronne. tuż przed liniami nakładania powłok ochronnych, lub stanowią zintegrowaną cześć tych linii.

Integracja oczyszczarek zawieszkowych przelotowych

Śrutownice zawieszkowe przelotowe  V-Blaster mogą być zintegrowane z liniami malowania ciekłego, liniami malowania proszkowego oraz z liniami obróbki galwanicznej detali. Rozwiązania techniczne w oczyszczarkach zawieszkowych pozwalają na współpracę z transportem technologicznym bez konieczności przewieszania detali, co zwiększa ich efektywność całego procesu i redukuje koszty. Możliwość stosowania technologii odtłuszczania detali w procesie śrutowania PanataTec znacząco redukuje koszt inwestycji i eksploatacji linii nakładania powłok dekoracyjno-ochronnych.

Zastosowanie śrutownic zawieszkowych przelotowych V-Blaster

  • Konstrukcje spawane budowlane
  • Ramy pojazdów
  • Konstrukcje spawane maszyn przemysłowych
  • Zabudowy pojazdów

Zalety

  • Duża trwałość turbin rzutowych S-Blaster: Wykorzystanie łopatek z węglików spiekanych zapewnia długą żywotność i niezawodność turbin.
  • Technologia odtłuszczania w procesie śrutowania PantaTec: Możliwość odtłuszczania w jednym procesie redukuje znacząco koszty przygotowania powierzchni.
  • Możliwość eksploatacji w trybie 3 zmian: Śrutownice są zaprojektowane do pracy w trybie ciągłym, co zwiększa ich efektywność w środowisku produkcyjnym.
  • Duża uniwersalność: Urządzenia te mogą być wykorzystywane do różnych elementów, co czyni je wszechstronnymi.
  • Kompatybilność z układami transportu technologicznego: Możliwość współpracy z transportem technologicznym pozwala na rozbudowę istniejących linii i ich możliwości.

Integracja i praca w trybie ciągłym

Śrutownice zawieszkowe przelotowe  V-Blaster są solidnym wyborem dla firm poszukujących niezawodnych urządzeń przygotowywania powierzchni metalowych. Ich zdolność do integracji systemami transportu technologicznego oraz możliwość pracy w trybie ciągłym są istotnymi atutami. Połączenie V-Blaster z technologią PantaTec redukuje koszty procesu i oszczędza powierzchnię hal produkcyjnych.

Skontaktuj się ze specjalistą

Zobacz inne nasze urządzenia